Externisté.cz - nabídka práce, brigády, přivýdělek

Proč bych se měl zaregistrovat na webu Externisté.cz?

Web Externisté.cz je navštěvován personalisty, manažery firem i jednotlivci, kteří mají zájem o externí spolupráci. Díky registraci získáte možnost veřejně nabídnout své znalosti a dovednosti, získat tak nové klienty a vydělat si tím, co umíte a co Vás baví.

Jaké výhody pro mě představuje registrace?

Registrace Vám umožní vytvoření osobní prezentace Vašich znalostí a dovedností včetně uvedení Vašich referencí a zařazení až do pěti kategorií (oborů) činnosti. Vaše osobní prezentace bude zařazena do přehledného Katalogu externistů a Vy ji nadále budete moci samostatně spravovat a aktualizovat.

Jaké podmínky musím splnit, abych se mohl zaregistrovat do Katalogu externistů?

Nezáleží na tom, zda jste zaměstnanec, živnostník nebo student - na webu Externisté.cz se může zaregistrovat každý, kdo něco umí a chce to nabídnout ostatním firmám i jednotlivcům. Pro registraci není nutné vlastnit živnostenské oprávnění.

Je nutné do profilu přidávat fotografii a podrobné kontaktní informace?

Zveřejnění fotografie ani podrobných kontaktních informací není povinné. Pokud však do svého profilu uvedete přesné, výstižné a detailní informace o Vás a Vaší pracovní nabídce, zajistíte si takový přísun nabídek, které budou nejlépe odpovídat Vašemu očekávání. Doplnění podrobných informací i fotografie významně pomáhá k získávání zakázek.

Kolik za registraci zaplatím?

Vytvoření osobní prezentace v Katalogu Externistů je zpoplatněno částkou 1 200 Kč ročně (vč. DPH).

Jak probíhá placení registrace?

Platbu můžete uskutečnit převodem z Vašeho běžného účtu. Všechny platební informace obdržíte po dokončení registrace a budou Vám také odeslány na Váš email. Vaše registrace pak bude zveřejněna ihned po připsání peněz na náš bankovní účet.

Jak mě klient na internetu najde?

Při hledání v Katalogu externistů jsou informace o Vaší nabídce k dispozici všem zájemcům zcela zdarma a bez nutnosti registrace. Firmy i jednotlivci Vás tedy mohou ihned kontaktovat. Pravděpodobnost vyhledání můžete zvýšit tak, že pečlivě vyplníte svůj osobní profil.

 

 

 • reklama, marketing, media
  marketing
 • design - grafický
  design - g.
 • ostraha, bezpečnostní služby
  ostraha, b.
 • copywriting
  copywriter
 • cestování
  cestován.
 • jazyky
  ich
 • ostraha, bezpečnostní služby
  ostraha, b.
 • projektové práce
  projektové.